KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7908227
nr 790 8227
Akvarell
Signerad, Ryttare, 54x72
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 november 2012
kl 18:58:19
300 kr
400 kr
500 kr